Повна реєстрація у букмекерській конторі Melbet (Мелбет)

Промокод на збільшений бонус
6.500₽:
DAROM5
Копіювати промокод
Перейти на сайт

Першим кроком перед початком роботи зі ставками на спорт є створення облікового запису. Реєстрація в Melbet відкриває доступ до всіх розділів сайту, особистого кабінету та 40 видів спорту. Як тільки профіль буде підтверджено, гравець зможе ближче розглянути широку лінію та варіативність.

Друга частина коду для розіграшу робота: [email protected]

Гравець на власний розсуд вибирає, як зареєструватися в Melbet. На головній сторінці після натискання на відповідну кнопку відкриється спливаюче вікно з 4 варіантами створення облікового запису.

Повна реєстрація на офіційному сайті Мелбет

Опція створення облікового запису підсвічена помаранчевим кольором. Після переходу на титульну сторінку натисніть кнопку і виберіть один із способів реєстрації в букмекерській конторі Melbet:

1. За номером телефону.

Головна умова – мобільний номер має бути активним. Оскільки дані для авторизації надійдуть у смс повідомленні, телефон має бути реальним, інакше увійти до профілю буде неможливо. Після вибору методу перед гравцем з'явиться спеціальна анкета. У ній користувачеві потрібно заповнити поля такими даними:

· Введення номера телефону;

· Валютне найменування, яке клієнт використовуватиме у майбутньому. Кількість платіжних систем змінюється в залежності від обраної валюти, тому слід уважно поставитися до цього пункту. Змінити найменування в налаштуваннях у майбутньому не можна, валюта вибирається лише один раз;

· Вписати бонус-код на збільшений вітальний подарунок. Щоб збільшити перший депозит на 130%, гравцеві потрібно вписати спеціальний промокод у поле;

· Вибрати тип заохочення. Крім збільшення депозиту, є безкоштовна ставка. При введенні промокоду розмір фрібет збільшується з 30 до 40 євро;

· Дати згоду на обробку персональних даних та завершити процедуру.

На телефон клієнта прийде повідомлення з логіном та паролем. Можливості особистого кабінету відкриваються після авторизації.

2. Соціальні мережі.

Зручний варіант, що дозволяє об'єднати раніше створений обліковий запис із соціальної мережі з профілем букмекерської контори. Прив'язати можна такі соц. мережі: Vkontakte, Facebook, Google+. Після вибору відповідної соціальної мережі гравцеві потрібно:

· Клікнути на відповідну валюту.

· Дозволити автоматичну обробку особистих даних, вказаних на сторінці облікового запису. Ця функція дозволяє переконатися у повнолітті. Молоді гравці часто прив'язують одну із соц. мереж, вказуючи фейковий вік, але для таких нечесних користувачів і запроваджено верифікацію. Уникнути її не вдасться, у майбутньому вік буде виявлено, а обліковий запис – забанен.

Перевага цього методу в тому, що клієнту не потрібно вводити при вході логін та пароль. Оскільки авторизація відбувається через профіль іншого сайту, користувач заощаджує час, який можна витратити на вибір дисципліни та ставку.

3. Через електронну пошту.

Спосіб передбачає повне заповнення реєстраційної форми. Таким чином, гравцеві не доведеться витрачати час у майбутньому на внесення особистих даних перед верифікацією. Клієнт зможе прикріпити копії документів та одразу надіслати всі дані для ідентифікації особи. У спливаючому вікні після вибору даного методу необхідно внести таку інформацію:

· Країну проживання та адресу;

· Прізвище, ім'я, по батькові;

· Валюту для проведення фінансових операцій;

· Реальний мобільний номер;

· Актуальна адреса електронної пошти;

· Логін та пароль;

Коли процедуру буде завершено, на пошту клієнта прийде активаційний лист. Клікнувши на лінк, обліковий запис буде активовано у системі контори. Як логін для входу в особистий кабінет, користувач може використовувати e-mail, унікальний ідентифікатор, або індивідуальний нік, придуманий під час реєстрації.

4. У 1 клік.

Швидкий варіант створення профілю, що дозволяє за хвилину увійти в особистий кабінет і зробити ставку. Користувачеві необхідно внести до реєстраційної форми:

· Валютне найменування. Сайт підтримує кілька десятків валют;

· Країну проживання;

Після вибору вітального бонусу можна ввести у спеціальне поле промокод для збільшення стартового подарунка. Після згоди на обробку персональних даних користувач отримає згенерований алгоритмом сайту логін та пароль. Їх краще записати у нотатки телефону або зберегти у форматі документа.

Згенеровані дані можна змінити після першої авторизації. Відразу після входу до ЛК відкривається розділ «Каси», через який можна вносити гроші на рахунок. Відразу після поповнення рахунку та активації бонусу беттеру доступні десятки видів спорту для ставок.

Верифікація після реєстрації в Мелбет

Підтвердження особи прискорює обробку заявок на висновок. Крім цього, клієнт зможе отримувати індивідуальні бонус-коди електронною поштою під час великих турнірів.

Щоб ідентифікувати особу, потрібна кольорова копія головного розвороту паспорта, а також сторінки з місцем проживання. Протягом доби адміністрація перевірить інформацію на справжність та сповістить клієнта про результат процедури через електронну пошту.