Великі бонуси від Melbet (Мелбет) та відіграш у 2021 році

Промокод на збільшений бонус
6.500₽:
DAROM5
Копіювати промокод
Перейти на сайт

У 2021 році контора пропонує два типи стартових бонусів від Мелбет, а також кілька видів ексклюзивних купонів та промокодів. Вітальні заохочення активуються під час реєстрації облікового запису, а індивідуальні промо-купони лунають під час прем'єр-ліги з футболу, турнірів серії NHL з хокею тощо.

Але за популярністю індивідуальні купони поступаються вітальним бонусам від БК Melbet. Клієнт самостійно обирає тип заохочення під час заповнення реєстраційної форми:

1. Збільшення першого поповнення балансу на 100%.

2. Сплачена ставка на 30 USD.

Після авторизації, гравець побачить два рахунки. Перший – основний, використовується відображення реальних грошей. З нього можна виводити гроші будь-яким зручним способом. Другий рахунок є бонусним, на нього приходять додаткові карбованці, долари чи євро від БК. Щоб конвертувати суму на додатковому рахунку в реальну валюту, її потрібно повністю відіграти. Перейдемо до стартового бонусу, умов отримання та відіграшу.

Як активувати бонус за реєстрацію від Melbet

Щоб заохочення у вигляді збільшення депозиту на 100% було нараховано на обліковий запис, користувачеві потрібно дотримуватись наступних правил:

· У головному розділі особистого кабінету обов'язково мають бути заповнені всі порожні поля. Якщо інформація буде фейковою або поля залишаться порожніми, подарунок не буде нарахований на додатковий рахунок.

· Для одного нового облікового запису доступне лише 1 стартове заохочення. У разі створення кількох облікових записів з метою отримання додаткових подарунків, на клієнта чекає бан за мультиакаунтинг. Обдурити контору не вдасться, тому що всі шахрайські дії відслідковуються співробітниками БК.

· У налаштуваннях ЛК необхідно дати згоду на отримання тематичної розсилки. Поставте галочку і перевіряйте автентичність введених у профілі даних. Розсилка новин включає інформацію про нові акції та актуальні дзеркальні посилання.

Для активації другого подарунка у вигляді сплаченої ставки клієнту потрібно вибрати при реєстрації інший тип бонусу. Варто зазначити, що фрібет є бездепозитним заохоченням, для нарахування необхідно зробити ставку на суму від 10 USD.

Також варто знати про умови отримання другого заохочення. Заповнення профілю всередині особистого кабінету та згоду отримання розсилки залишається ідентичним. Крім цього, користувачеві потрібно:

· Внести на рахунок суму від 10 USD. Якщо валюта гаманця – рублі, то поповнювати баланс потрібно еквівалентну суму.

· Зробити прогноз типу ординар із коефіцієнтом 1.5. Укладати заклад можна як на спортивні дисципліни, так і на кіберспорт.

Що таке подарункові бали та як їх використовувати?

Після реєстрації кожен гравець має право вступити до елітного клубу під назвою Club Melbet. Членство тягне за собою отримання індивідуальних промо-купонів за високий рівень активності. Під активністю мається на увазі щотижневе поповнення балансу, також регулярні прогнози на спорт. Щоб вступити до клубу, достатньо перейти до особистого кабінету та дати згоду на участь у програмі лояльності. Обов'язковою умовою є прив'язка реального номера телефону до облікового запису. Принципи нарахування балів такі:

1. Номінальний розмір ставки для участі у програмі лояльності – 100 рублів або еквівалент в іншій валюті.

2. Розраховуються прогнози типу ординар, експрес. У програмі лояльності беруть участь парі на режим live, а також прематч.

3. Якщо прогноз виявився успішним, але коефіцієнт на нього становив 1 - таке парі не враховується.

4. Формула розрахунку – розмір ставки множиться на кількість результатів. Адміністрація обмежила максимальний показник результатів, після якого ставки не йдуть в облік, на позначці 6.

Після нарахування певної кількості балів клієнт може здійснити обмін на реальну валюту. Як тільки гроші будуть конвертовані, гравець може вивести їх з гаманця або поставити на матчі, що цікавлять. Також варто відзначити систему повернення коштів, доступну для кожного клієнта букмекерської контори.

Як відіграти бонус у Мелбет і зняти гроші з гаманця?

Користувачеві потрібно укладати парі на експреси, в яких номінальне значення коефіцієнта становить 1.4, а кількість подій у кожному прогнозі – не менше 3. Гравцю потрібно збільшити суму заохочення в 5 разів, щоб здійснити повну конвертацію у реальну валюту. Гроші після відіграшу миттєво зарахують на основний баланс.

Якщо йдеться про відіграш фрібету, то під час формування купона слід обрати рахунок списання «бонусний». На безкоштовну ставку коефіцієнт повинен дорівнювати або перевищувати 1.50, а беруть участь у акції лише ординари. Обмеження часу – 30 днів.