Робоче дзеркало Melbet актуальне на 2021 рік

Промокод на збільшений бонус
6.500₽:
DAROM5
Копіювати промокод
Перейти на сайт

Оскільки БК підпорядковується законодавству іншої країни, клієнти з Росії мають проблеми з доступом з 2017 року. Незважаючи на постійні блокування Роскомнагляду, сайт функціонує повноцінно, а гравці роблять ставки на спорт у цілодобовому форматі. Як користувачі потрапляють на головну сторінку БК і авторизуються в особистому кабінеті? За допомогою дзеркала букмекерської контори Melbet.

Чому провайдер обмежує доступ до сайту?

Оригінальні домени потрапили під заборону невипадково: законодавство Російської Федерації не дозволяє конторам приймати ставки онлайн режимі, оскільки сфера азартних ігор суворо контролюється. Уникнути заборони доступу, але легальність букмекера обумовлена ​​двома чинниками:

1. Власникам БК доведеться оподаткувати своїх користувачів. З кожної виграшної ставки гравець платитиме певний відсоток. Таким чином, клієнт віддаватиме 13% від суми виграшу.

2. Букмекер теж віддає певний відсоток від прибутку як податок.

Тому робота згідно із російським законодавством не вигідна як для російських користувачів, так і для власників контори. Але це не заважає користувачам із РФ щодня робити ставки та перемагати. Доступ відкриває актуальне на сьогодні і зараз дзеркало Мелбет.

Як знайти робоче дзеркало офіційного сайту Мелбет сьогодні?

Це питання турбує і активних клієнтів БК, і нових користувачів. Пошук актуального домену забере у гравця трохи більше 5 хвилин. Найбільшою популярністю користуються такі методи:

· Подати запит до адміністрації контори. Співробітники щотижня змінюють доменне ім'я та випускають свіжі посилання, тому цей варіант найбільш простий та ефективний. Протягом години на електронну пошту клієнта прийде лист із прикріпленим дзеркалом Мелбет на сьогодні.

· Скористатися системою Яндекс. Оглядові платформи та сайти, що співпрацюють, постійно оновлюють список альтернативних доменів. Перші 5 веб-сайтів на запит обов'язково забезпечать клієнта робочим лінком.

· Перейти до головного розділу особистого кабінету та передплатити новинну розсилку. Адміністратори БК додають нові домени в стрічку новин, а також розсилають робочі веб-адреси тим, хто підписаний на розсилку.

Які існують альтернативні методи входу на сайт?

На реєстрацію робочих дзеркал Melbet у співробітників потрібно не більше години. Але якщо ви спостерігали за трансляцією матчу і чекали на результат реального часу, а дзеркало піддалося блокуванню прямо зараз, то доступ відкриють альтернативні варіанти:

1. Робочий додаток, що дозволяє робити прогноз на спорт та кіберспорт у будь-який час. Через автономність програмного забезпечення клієнт назавжди забуде про проблеми з доступом. Софт встановлюється на Windows, а також планшети і смартфони під керуванням Android. Оскільки програма дублює весь функціонал основного сайту та має прискорений формат роботи, третину гравців використовують для ставок саме програму. Єдиний недолік даного методу – встановлення програми на пристрій. На слабких смартфонах пам'яті для встановлення нової програми вистачає не завжди.

2. Використання анонімного браузера. Спеціальний браузер, що базується на абсолютній анонімності користувача, можна завантажити у вільному доступі. Tor маскує IP адресу та приховує всі вихідні запити, тому гравець може цілодобово дивитися матчі та укладати парі без будь-яких проблем. Багаторівневе шифрування маршрутизації не дозволяє розкрити особистість та місцезнаходження людини, тому доступ відкритий 24/7.

3. Використання спеціальних мереж. Сервери з опцією VPN, а також окремі програми з вбудованою функцією шифрування IP-адреси досить популярні. Гравець самостійно вибирає країну, під яку маскується вихідний сигнал. Проблема у можливих лагах, вильотах та підвисаннях. Незважаючи на те, що затримки відбуваються нечасто, при роботі з live ставками це має надзвичайне значення.

4. Проксі-сервери. Вони діляться на платні та безкоштовні, а принцип роботи – посередництво між сервером та пристроєм клієнта БК. Таким чином, розташування людини коригується одночасно з його IP адресою, тому провайдер не може обмежити доступ. Проблема залишається ідентичною – можливі підвисання, якщо гравець використовує безкоштовний сервер проксі.

Переваги використання дзеркальних посилань

Незважаючи на різноманітність альтернативних варіантів, популярним залишається використання актуального на сьогодні і зараз дзеркала Мелбет. До переваг роботи через робочі лінки належать:

· Немає потреби в установці додаткових програм на стаціонарний комп'ютер або телефон. Якщо гравець завантажує офіційну програму через сторонні сайти, високий шанс нарватися на вірусну програму.

· Висока швидкість роботи. При роботі через нові домени навантаження йде на інші сервери, тому користувач одразу помітить прискорене завантаження розділів особистого кабінету.

· Можливість робити ставки через свіжі веб-адреси у мобільній версії. Достатньо скопіювати робочий лінк та вставити його у браузер телефону. Воно миттєво переадресує користувача на сайт букмекерської контори.