Промокод на ставку від Melbet (Мелбет) робочий прямо зараз

Промокод на збільшений бонус
6.500₽:
DAROM5
Копіювати промокод
Перейти на сайт

Бонуси-коди збільшують розмір вітальних подарунків, а за допомогою ексклюзивних промокодів від Мелбет на сьогодні клієнтам доступні унікальні заохочення. Це може бути збільшене фінансове повернення, промо-купон на бездепозитний подарунок або безкоштовну ставку на 20, 30 або 50 доларів.

Отримати промокод на ставку від Melbet гравець може під час реєстрації. У спеціальному полі потрібно вибрати другий тип подарунка, а потім ввести промокод від Melbet, щоб розмір фрібету збільшився на 10 EUR. Таким чином, комбінація цифр принесе клієнту сплачену ставку на суму 40 EUR. Її можна використовувати як для прогнозів реального спорту, так і для парі на віртуальні дисципліни.

Де шукати промокоди на бонуси від Мелбет?

Щоб швидко отримати індивідуальний купон на подарунок, гравцеві є кілька методів пошуку. Розглянемо кожен трохи докладніше:

1. Стрічка новин букмекерської контори. Іноді бонус-коди контора роздають під час старту чемпіонатів. Приурочені до відкриття сезону промокоди дозволяють навіть із мінімальним банком підняти велику суму на прогнозах. У мобільній версії та програмі можна включити push-повідомлення, яке сповіщатиме користувача про вихід новин. Опція активується в установках облікового запису.

2. Партнерські платформи, що включають тематичні розділи про бонус-коди. В обговореннях користувачі діляться промокодами, розповідають про правильний відіграш призів та іншу корисну інформацію. Знайти актуальний код у такий спосіб проблематично, оскільки в більшості випадків клієнти вже активували купон. В інших випадках його термін дії закінчився. Але якщо моніторити відразу кілька сайтів, то високий шанс знайти робочу комбінацію цифр та активувати заохочення.

3. Моніторинг спільнот у соціальних мережах. Це стосується Вконтакті та Однокласників. Незважаючи на те, що такі групи не є офіційними, адміністратори публікують здебільшого лише реальну інформацію про бонуси. Крім ексклюзивних купонів на подарунки вони також викладають робочі дзеркала, щоб нові користувачі мали безперебійний доступ до сайту контори.

Бонусні коди для новачків від БК Melbet

При заповненні реєстраційної форми гравець може вибрати один бонус:

· Збільшення депозиту на 100%;

· Сплачена ставка на 30 EUR.

Але це ще не все. За наявності бонусної комбінації як перший, так і другий подарунок можна збільшити. Промокод збільшує розмір збільшення до 130%. Таким чином, клієнт може отримати максимальне заохочення 10 400 рублів. Це саме стосується безкоштовної ставки. Бонус-код збільшує розмір фрібету до 40 EUR.

Як активувати та відіграти фрібет від букмекерської контори?

Зі збільшенням депозиту все просто: новачок поповнює баланс та отримує нарахування на додатковий рахунок. Його потрібно відіграти на експресах із трьома подіями та коефіцієнтами від 1.40. Але фрібет відіграється та активується за іншими умовами:

1. Всередині особистого кабінету користувачеві потрібно ввести реальну інформацію, інакше фрібет не буде нараховано на обліковий запис.

2. Як тільки дані будуть підтверджені, другим кроком є ​​передплата розсилки. Вона також доступна в особистому кабінеті.

3. Наступний етап – поповнення балансу на 10 EUR та укладання першого парі. Прогноз має бути як класичного ординара з коефіцієнтом від 1.50 і від. Як тільки парі буде укладено, на обліковому записі гравця з'явиться оплачена ставка. Розмір фрібету становить 20 євро.

4. Решта 10 євро активується після завантаження та встановлення мобільного додатка.

5. Відіграти фрібет можна протягом тижня після активації (7 днів).

Якщо клієнт хоче ввести комбінацію цифр після реєстрації, йому необхідно знати, куди вписувати бонусний код. Якщо користувач хоче збільшити стартове заохочення, промокод на Мелбет при реєстрації 2019 можна ввести в особистому кабінеті після першої авторизації. Бонус буде збільшено автоматично, коли гравець внесе на баланс відповідну суму.

Ексклюзивні купони надсилаються співробітниками букмекерської контори через електронну пошту. Виявляйте активність, робіть регулярні прогнози та працюйте з фінансами через особистий кабінет, щоб адміністрація відзначила активність та заохочила її бонус-кодом.