Завантажити Melbet: офіційний додаток від Мелбет для комп'ютера та телефону на iOS

Промокод на збільшений бонус
6.500₽:
DAROM5
Копіювати промокод
Перейти на сайт

Незважаючи на те, що контора має пророблену мобільну та браузерну версії, розробники вирішили не зупинятися на досягнутому. Максимальна зручність під час роботи зі ставками забезпечить повноцінний софт. Завантажити програму Мелбет безкоштовно на ПК можна з сайту букмекера. Інсталяція можлива на пристрої під MacOS та Windows.

Як завантажити Melbet та встановити його на комп'ютер?

Детальна інструкція з інсталяції для нових користувачів представлена ​​нижче:

1. Здійснити вхід на титульну сторінку контори. Для переходу можна використовувати оригінальну веб-адресу або альтернативний домен.

2. Перейти до спеціального розділу з програмним забезпеченням букмекера. Клієнт самостійно вибирає тип операційної системи (MacOS, Windows).

3. Гравець натискає на значок файлу, завантаження запускається автоматично.

4. Після завантаження необхідно натиснути двічі на значок програми, щоб почати інсталяцію.

5. Ярлик з'явиться на робочому столі. Програма самостійно шукатиме останні версії оновлення перед запуском. У нових версіях розробники покращують продуктивність та виправляють дрібні помилки.

Які переваги через софт для комп'ютера?

Програма має схожий зовнішній вигляд і ідентичний функціонал, що і офіційний сайт. Єдина відмінність – можливість працювати у цілодобовому форматі. Оскільки софт автономен, клієнту більше не доведеться витрачати час на пошук дзеркал. Віддалено провайдер не може обмежити доступ гравця до серверів контори, тому через програму можна ставити на спорт у будь-який час.

Але якщо гравця цікавлять ставки без прив'язки до певного місця, рекомендуємо скачати Мелбет на телефон. На смартфони під керуванням Android інструкція класична, жодних особливих навичок вона не потребує. Тому ви можете самостійно перейти на сайт БК, вибрати розділ з інсталяторами, натиснути на вашу ОС і скачати додаток Melbet безкоштовно на Андроїд. А власникам телефонів і планшетів від Apple доведеться дотримуватися спеціальної інструкції.

Як завантажити та встановити програму для пристроїв на iOS?

Варто зазначити, що завантажити програму в офіційному магазині App Store для гравців із Росії проблематично. Компанія Apple не співпрацює зі сферою азартних ігор, відповідно додатків до офіційного магазину для гравців з Росії вона не додає. Тому потрібно змінити країну у внутрішніх налаштуваннях, щоб софт став видно у пошуковій системі.

Інструкція зі скачування та інсталяції виглядає так:

· Перейдіть до налаштування пристрою. Клацніть на iTunes Store. Далі натисніть на налаштування App Store.

· У вкладці Apple ID потрібно клікнути на підрозділ «Ваш Apple ID».

· У спливаючому полі змініть країну/регіон. Зі запропонованого списку виберіть Кіпр (БК підпорядковується законодавству Кіпру).

· Ознайомтеся з угодою користувача, натисніть «Згоден».

· У запропонованому списку фінансових інструментів гравцю поставте "Ні", а потім виберіть опцію "Далі". Вона розташована у верхній частині екрану. Якщо мова за замовчуванням – англійська, необхідно вибрати «None», а потім «Next».

· Відкрийте офіційний магазин App Store, у пошуковому рядку введіть ім'я букмекерської контори на латиниці (Melbet).

· Подальша інсталяція не відрізняється від встановлення будь-якої іншої програми.

Чи можна завантажити Мелбет на iOS з Інтернету?

Так, завантажити програму на смартфон через пошукову систему Google або Яндекс можливо. Проблема в тому, що багато сайтів публікують неофіційні програми та фейкову інформацію. Недосвідчені гравці можуть завантажити сторонню програму та після встановлення пошкодити телефон. Вірусне програмне забезпечення часто поширюється через інтернет з метою крадіжки віртуальних акаунтів. Коли користувач входить до облікового запису через фішингову програму, його дані крадуться і автоматично змінюються, а гроші з рахунку виводяться.

Декілька порад, як не потрапити в руки шахраїв:

1. Перевіряйте завантажені файли антивірусом. Найлегше визначити справжність програми через антивірус, оскільки файли, які публікуються на офіційному сайті, оновлені до останньої версії і не мають стороннього програмного забезпечення всередині.

2. Завантажувати файли тільки з сайтів, які мають високий рейтинг і активність користувачів. Якщо гравці пишуть відгуки, обговорюють у розділах особливості програми та виявляють іншу активність – сайту можна довіряти.