Вхід у особистий кабінет на офіційному сайті Melbet (Мелбет) у 2021 році

Промокод на збільшений бонус
6.500₽:
DAROM5
Копіювати промокод
Перейти на сайт

Підтверджений обліковий запис відкриває доступ до особистого кабінету на сайті букмекерської контори. Після першої авторизації клієнт автоматично здійснить офіційний вхід до особистого кабінету сайту Melbet. Але насамперед потрібно отримати доступ сайту до Melbet. Зробити це можна через актуальні дзеркала, сервіси VPN або анонімні браузери.

Після переадресації, у шапці титульної сторінки натисніть на опцію «Увійти». Для авторизації використовується вигаданий вами логін і пароль, або згенеровані дані. Другий варіант використовується для тих, хто вибрав реєстрацію "В 1 клік".

Зовнішній вигляд особистого кабінету контори Мелбет

Всередині профілю доступні кілька розділів. У кожному з них є корисні інструменти, які гравець використовуватиме більшу частину часу. Це стосується платіжних систем для внесення грошей на гаманець, вкладки з бонусами та спеціальним полем для введення промокоду. Також клієнт може використовувати налаштування зміни даних авторизації, персональної інформації. Основних вкладок в особистому кабінеті 4:

1. Ігровий профіль. Тут зберігаються конфіденційні дані користувачів. Інформацію гравці вводять під час реєстрації, а перед верифікацією їм необхідно впевнитись у справжності паспортних даних, ПІБ тощо.

2. Історія. Розділ включає історію всіх ставок. Вкладка корисна і для новачків, і для досвідчених клієнтів, оскільки внутрішня статистика дозволяє працювати над помилками та набиратися досвіду для майбутніх прогнозів.

3. Історія транзакцій. Усі операції записуються та зберігаються в даному блоці меню протягом 30 днів.

4. Висновок. Інструментів для роботи з грошима понад 20. Криптовалюта, іменні карти та віртуальні системи функціонують як у мобільній версії, так і з браузерного формату. Головна умова при фінансових транзакціях – використання ідентичної системи зі зняттям коштів та поповнення гаманця. Якщо гравець хоче вивести суму на банківську картку, але поповнення здійснювалося через Вебмані – вперше буде надіслано попередження про порушення правил. Повторна заявка може призвести до блокування облікового запису.

Але це ще не все. Основні блоки меню мають підрозділи. Після входу до БК Melbet необхідно докладно вивчити кожну вкладку та опцію. Розділ «Ігровий профіль» включає ще 4 приховані блоки:

· Дані. При виборі реєстрації через електронну пошту вся інформація буде автоматично перенесена з анкети до цього блоку. Але при створенні облікового запису через оперативний метод або мобільний номер всі поля необхідно заповнити до першої великої заявки на висновок. Контора докладає максимум зусиль для забезпечення чесної гри, тому перевіряє вік користувачів за допомогою ідентифікації. Паспортні дані при верифікації прив'язуються до ID віртуального облікового запису, тому створити кілька облікових записів клієнт вже не зможе.

· Повідомлення. Адміністрація повідомляє клієнта про будь-які новини через цей розділ. Іноді надходять автоматичні повідомлення з інформацією про нововведення та виправлення помилок у роботі сайту.

· Зміна пароля. Якщо згенерований пароль не влаштовує гравця, він має право змінити його у час у цьому розділі. Процедура займає не більше 1 хвилини, а на підтвердження на e-mail клієнта прийде повідомлення з активаційним посиланням.

· Зворотній зв'язок. За кілька хвилин гравець може скласти звернення та надіслати його співробітникам букмекерської контори. Це можуть бути питання щодо роботи з бонусами та верифікації.

Як зайти на сайт Мелбет через смартфон?

Власники БК запустили два варіанти роботи із ставками. Перший варіант роботи із сайтом – мобільна версія. Спрощений формат відмінно функціонує на iOS та Android-девайсах, а запуск відбувається через браузер телефону. До роботи підійде Safari, Google Chrome, Yandex, Mozilla Firefox.

Другий варіант – офіційний додаток. Програма є офіційним ПЗ, файл інсталяції з останньою версією знаходиться у відповідному розділі контори. Через програму ставки приймаються швидше за допомогою прямого підключення, а перемикання між вкладками меню займає менше часу.